Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak začít?

17. 7. 2007

Jak začít?

Nevíš si rady jak začít?? Nic si z toho nedělej. Tady se všechno dočteš:

  • Hned jak přijdeš, přečti si pravidla, které najdeš v rubrice Pár pravidel na začátek a těmi se řiď celou dobu, kterou strávíš zde v útulku!!!
  • Až si je pečlivě přečteš, klikni buď na rubriku Volná štěňátka nebo na Volní psi. Záleží na tom, jestli chceš dospělého psa nebo štěně.
  • Teď si vyber štěně nebo dospělého psa a podívej se na jeho číslo, které si na chvíli zapamatuj.
  • Když si vybereš a pamatuješ si číslo svoje vybraného psa nebo štěněte, klikni na rubriku Registrace , kde vyplníš přihlášku a pošleš mi ji do vzkayniku pod článkem Objednávka.
  • Vzkaz si přečtu a vytvořím ti tvoji Vizitku, kde budeš mít zapsané všechny údaje o tvém psovi, kontu a nakoupených potřebách. Ta vizitka je jenom tvoje.
  • V té chvíli je pes nebo štěně tvůj. Musíš s ním ihned zajít k Veterináři. Najdeš ho v rubrice Veterina. Potom klikni na Očkování a napiš mi do komentářů, že chceš svého psa nechat naočkovat. Až to uděláš, vrať se zpět do menu rubriky Veterina a klikni na Vyšetření. Podívej se na svoji vizitku a zjisti věk tvého psa. V článku Vyšetření si najdi věk tvého psa a napiš opět do komentářů potřebné údaje, které najdeš vždy v článku. To platí pokaždé ve všech článcích kde se něco děje!!! A samozřejmě se za to platí takže ti určitou částku odečtu ze tvého konta.
  • Dále následují nákupy. Tvůj pes teď potřebuje nějaké pomůcky potřebné k životu. Ty najdeš v rubrice Zverimex. V jejím menu máš na výběr dva články: Hračky a Misky a pelíšky. Záleží na tobě čím začneš. Jako příkladem začneme Hračkami. Hračky kupuj vždycky podle velikosti psa!!! Třeba pro Jorkšírského Teriéra nemůžeš koupit 30 cm hračku!!! To je snad logické ne? A to samé platí i v opačném významu!!! Když mas treba Zlateho retrívra, nemůžeš mu koupit 30 cm hračku!!! Když vyberete napište mi to pod článek kde jste to vybrali. Např.: Když jste koupili tři hračky, ty tři hračky budou napsány pod článkem Hračky. Když koupíte dva pelíšky, napíšete mi to pod článek Misky a pelíšky. Doufám že to chápete. Dále kupujte pelíšky a misky. Platí tam úúúplně to samé jako u hraček!!!
  • Krmivo, pamlsky, konzervy, kapsy, obojky a vodítka najdete na druhé stránce: www.utulek-lucy-zverimex.estranky.cz Tam platí taky úplně to samé.
  • Potom už záleží na Vás co chcete se svým pejskem dělat...Můžete např.: zajít do Salónu, na Cvičiště, jet na Dovolenou, venčit svoje pejsky, můžete si taky najít vlastní zaměstnání. Prostě je tady toho na vyběr hodně. POZOR!!! Venčení pejsků je poviné!!! Nesmíte je zanedbávat, ale k tomu si víc přečtěte v rubrice Venčení. Doufám že se Vám tady líbí a kdybyste ještě něco nechápali, napište mi sem do komentářů nebo na muj mail a já Vám poradím.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

utulok

(.............., 29. 3. 2009 14:39)

utulok podobny tomuto je:
www.virtualnyutulok.estranky.sk
tesim sa na vas :)

ahojík

(barča, 26. 8. 2008 17:37)

Prosím všichni kdo mají zájem mít svého virtuálního pejska ať se přihlásí ke mně na blog www.vupesacek.blog.cz
pro majitele blogu:sorry za reklamu!

Koukněte se

(Kája, 25. 2. 2008 15:02)

Nechcete si přečíst informace o zvířatech nebo si jen tak přečíst pár básniček nebo vtipů ? Tak se koukněte na tento blog : zviratacelehosveta.blog.cz

E-mail

(Miky, 20. 8. 2007 18:12)

Můžeš mi prosím na e-mail miky.vaskova@seznam.cz poslat tvůj e-mail?????